Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Vampire Diaries 6x22

I'm Thinking of You All the While

Tajler kthehet në njeri-ujk që të shpëtojë nga vdekja dhe kafshon Kain. Kai i helmuar tashmë ka nevojë për gjak. Ai ka lidhur jetën e Elenës me atë të Bonit. A do ta vrasë Damon, Bonin për të shpëtuar Elenën?

May. 14, 2015

The Vampire Diaries season 6