Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x1

Lines We Cross

Grupi në Oceanside vazhdon të stërvitet në rast se Whisperers kthehen; tensionet janë të larta pasi heronjtë përpiqen të mbajnë konceptin e tyre të civilizimit.

Oct. 06, 2019

The Walking Dead season 10