Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x11

Morning Star

Pëshpëritësit po vijnë në Hilltop pasi Daryl dhe Lydia u përplasën me Alphan. Komuniteti duhet të vendosë nëse do qëndrojë apo do arratiset. Komunikimi i Eugenes me Stephanien ndërlikohet më tepër.

Mar. 09, 2020

The Walking Dead season 10