Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x14

Look At Flowers

Heronjtë dhe të këqinjtë dalin në skenë në rrënojat e Hilltopit. Eugene merr një grup në udhëtim për të takuar Stephanien me shpresën për të gjetur qytetërim të ri.

Mar. 29, 2020

The Walking Dead season 10