Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x3

Ghosts

Kërcënimi i Pëshpëritësve rikthehet dhe frika pushton Alexandrian. Ndërkohë Carol lufton për tu hakmarrë.

Oct. 20, 2019

The Walking Dead season 10