Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x6

Bonds

Carol dhe Daryl shkojnë në një mision bashkë. Negani përpiqet të kalojë provat dhe të fitojë vendin e tij mes Pëshpëritësve.

Nov. 10, 2019

The Walking Dead season 10