Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Walking Dead 10x8

The World Before

Një zënkë shkakton tension në Oceanside. Grupi i Alexandrias niset në një mision shumë të rrezikshëm.

Nov. 24, 2019

The Walking Dead season 10