Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 6x2

The Prophet

Lajmëtarë vijnë në Kattegat me lajme të dyshimta për Bjornin. Princi Oleg në Kiev prezanton Ivarin tek familja e tij.

Dec. 04, 2019

Vikings season 6