Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 6x3

Ghosts, Gods, and Running Dogs

Lagertha detyrohet të ndërmarrë veprime; Në Kiev, megjithëse Oleg vazhdon të jetë miqësor, Ivar është i vetëdijshëm për kërcënimin që Oleg i paraqet trashëgimisë së fronit; Bjorn i është përgjigjur thirrjes dhe i ka ardhur në ndihmë një armiku të vjetër.

Dec. 11, 2019

Vikings season 6