Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Wu Assassins 1x1

Drunken Watermelon

Një luftëtar i zgjedhur si Vrasësi i fundit i fuqive Wu (zjarri, druri, toka, metali dhe uji) duhet të gjejë dhe vrasë bartësit e fuqive. Episodi 1 : Një porosi e ngatërruar në restorant e kthen Kain në objektiv të një bande mafiozësh të cilët nuk e njohin familjen e tij dhe nuk e dinë që ka fuqi të mbinatyrshme.

Aug. 08, 2019

Wu Assassins season 1