Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Wu Assassins 1x3

Fire Chicken

Kai paralajmëron CG për profecinë që pa në ëndërr, ndërkohë që Xhaxhi Six kthen përmbys qytetin në kërkim të Vrasësit Wu.

Aug. 08, 2019

Wu Assassins season 1