Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Wu Assassins 1x6

Gu Assassins

Një lojë e rrezikshme e vendos Xhaxhin Six në mëshirën e Kait. Tommy përpiqet të rregullojë jetën e tij. Zen tregon ambiciet e saj për Triadën.

Aug. 08, 2019

Wu Assassins season 1