Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
71 (2014) HD

71 (2014) HD

Oct. 10, 2014 99 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Yann Demange
Director

Aktoret

Sean Harris isCaptain Sandy Browning
Captain Sandy Browning
Paul Anderson isSergeant Leslie Lewis
Sergeant Leslie Lewis
Sam Reid isLt. Armitage
Lt. Armitage
Barry Keoghan isSean Bannon
Sean Bannon
Babou Ceesay isCorporal
Corporal

Permbledhje

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e Belfast…

Titulli origjinal'71
Vlerësimi IMDb7.2 votes
Vlerësimi TMDb6.8 682 votes