Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
FULL HD
Alive (2020) HD

Alive (2020) HD

You must survive.Jun. 24, 2020 98 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Il Cho
Director

Aktoret

Yoo Ah-in isOh Joon-woo
Oh Joon-woo
Park Shin-Hye isKim Yoo-bin
Kim Yoo-bin
Lee Hyun-wook isSang-chul
Sang-chul
Jeon Bae-soo isMask man
Mask man
Jeon Woon-jong isFirefighter
Firefighter
Joo Bo-bi isJoon-woo'
Joon-woo'
Kim Hak-sun isJoon-woo'
Joon-woo'
So Hee-jung isJoon-woo'
Joon-woo'

Permbledhje

Përhapja e shpejtë e një infeksioni të panjohur ka lënë një qytet të tërë në një kaos të paqeverisshëm, por një i mbijetuar mbetet gjallë në izolim, është historia e tij…

Titulli origjinal#살아있다
Vlerësimi TMDb7.6 289 votes