Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
American Ninja 2: The Confrontation (1987) HD

American Ninja 2: The Confrontation (1987) HD

May. 01, 1987 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
7.7 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Dudikoff isSgt. Joe Armstrong
Sgt. Joe Armstrong
Steve James isSgt. Curtis Jackson
Sgt. Curtis Jackson
Larry Poindexter isSgt. Charlie McDonald
Sgt. Charlie McDonald
Michelle Botes isAlicia Sanborn
Alicia Sanborn
Mike Stone isTojo Ken
Tojo Ken
Len Sparrowhawk isPat McCarthy
Pat McCarthy
Jonathan Pienaar isTommy Taylor
Tommy Taylor
Bill Curry isInspector Singh
Inspector Singh

Permbledhje

Në një ishull të largët të Karaibeve, Ushtari Ranger Joe Armstrong heton zhdukjen e disa marinsave, e cila e çon atë tek Lion, një super-kriminel i cili ka rrëmbyer një shkencëtar lokal dhe po prodhon në masë një ushtri të luftëtarëve Mutant Ninja.s.

Titulli origjinalAmerican Ninja 2: The Confrontation
Vlerësimi IMDb4.7 6,352 votes
Vlerësimi TMDb4.9 38 votes