Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Big Bear (2017) HD

Big Bear (2017) HD

What happens in Big Bear, stays in Big Bear.Sep. 22, 2017 (USA)87 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq kur ai zbulon se shokët e tij kanë të lidhur në bodrum njeriun përgjegjës për prishjen e lidhjes së tij.

Titulli origjinalBig Bear
Vlerësimi IMDb4.9 224 votes
Vlerësimi TMDb5.5 2 votes