Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Blackthorn (2011) HD

Blackthorn (2011) HD

No destinyAug. 31, 2011 (Spain, France, Bolivia, UK)98 Min.R
Your rating: 0
5.6 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Mateo Gil
Director

Aktoret

Eduardo Noriega isIng. Eduardo Apodaca
Ing. Eduardo Apodaca
Stephen Rea isMackinley
Mackinley
Pádraic Delaney isSundance Kid
Sundance Kid
Cristian Mercado isGeneral of the Bolivian Army
General of the Bolivian Army

Permbledhje

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të ligjit.

Titulli origjinalBlackthorn
Vlerësimi IMDb6.6 7,779 votes
Vlerësimi TMDb6.6 64 votes