Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Cop Out (2010) HD

Cop Out (2010) HD

Rock out with your Glock outFeb. 26, 2010 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një komedi për një polic veteran, karta e rrallë bejzbollit të së cilit është e vjedhur. Kjo është shpresa e tij e vetme për të paguar martesën e vajzës së tij. Ai e rekruton partnerin për të gjetur hajdutin, një gangster i fiksuar pas relikeve.

Titulli origjinalCop Out
Vlerësimi IMDb5.6 76,981 votes
Vlerësimi TMDb5.3 435 votes