Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
FULL HD
Fidelity a.k.a Vernost (2019) +18

Fidelity a.k.a Vernost (2019) +18

Oct. 31, 2019 82 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

“Besnikëria” : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të afërt dhe të butë me njëri-tjetrin, por nuk ka seks. Lena dyshon se Sergei ka një lidhje, por ajo shqetësohet në heshtje dhe nuk e tregon xhelozinë e saj. Në vend që të zgjidhë marrëdhëniet e saj me burrin, Lena fillon ta tradhtojë atë me njerëz të rastit. Gradualisht jeta paralele e Lenës del jashtë kontrollit dhe e ndryshon jetën e saj.

Titulli origjinalВерность
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb5.7 18 votes