Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Forsaken (2015) HD

Forsaken (2015) HD

Sep. 16, 2015 (Canada, France, USA)90 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Cassar
Director

Aktoret

Demi Moore isMary-Alice Watson
Mary-Alice Watson
Kiefer Sutherland isJohn Henry Clayton
John Henry Clayton
Donald Sutherland isRev. Clayton
Rev. Clayton
Brian Cox isJames McCurdy
James McCurdy
Siobhan Williams isEmily Chadwick
Emily Chadwick
Michael Wincott isDave Turner
Dave Turner
Landon Liboiron isWill Pickard
Will Pickard
Greg Ellis isTom Watson
Tom Watson
Aaron Poole isFrank Tillman
Frank Tillman

Permbledhje

Kiefer Dhe Donald Sutherland ndajnë ekranin në këtë skenë perëndimore që bën fjalë rreth një pasaniku të hidhur që përpiqet për të bërë marrëveshje me babain e tyre të ftohtë ndërsa komuniteti i tyre është i rrethuar nga hajdutë tokash të pamëshirshëm.

Titulli origjinalForsaken
Vlerësimi IMDb6.3 6,842 votes
Vlerësimi TMDb5.9 83 votes