Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Freaks: You’re One of Us (2020) HD

Freaks: You’re One of Us (2020) HD

Sep. 02, 2020 93 Min.
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.

Titulli origjinalFreaks – Du bist eine von uns
Vlerësimi TMDb5.4 84 votes