Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
DVD
Green Book (2018) DVD

Green Book (2018) DVD

Inspired by a true friendshipNov. 16, 2018 130 Min.
Your rating: 10
8.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Mahershala Ali isDon Shirley
Don Shirley
Don Stark isJules Podell
Jules Podell
Tom Virtue isMorgan Anderson
Morgan Anderson
Brian Stepanek isGraham Kindell
Graham Kindell
Joe Cortese isJoey Loscudo
Joey Loscudo
Paul Sloan isCarmine
Carmine

Permbledhje

Një italiano-amerikan i klasës punëtore, bëhet shoferi i një pianisti klasik afrikano-amerikan në një turne koncertesh, gjatë viteve 1960 në SHBA-në jugore…

Titulli origjinalGreen Book
Vlerësimi IMDb8.3 votes
Vlerësimi TMDb8.2 112 votes