Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Nokas (2010) a.k.a Hold Up

Nokas (2010) a.k.a Hold Up

Oct. 01, 2010 90 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tov Sletta isDavid Toska
David Toska
Frode Winther isKjell Alrich Schumann
Kjell Alrich Schumann
Morten Håland isErik Håland
Erik Håland
Morten Larsen isArne Sigve Klungland
Arne Sigve Klungland
Jeton Jajovski isJusuf Hani
Jusuf Hani
Lirik Sahiti isIkmet Kodzadziku
Ikmet Kodzadziku
Geir Høyseth isErling Havnå
Erling Havnå
André Eriksen isThomas Thendrup
Thomas Thendrup
Thomas Berhane isMetkel Betew
Metkel Betew

Permbledhje

Grabitja më spektakolare në historinë e Norvegjisë: 11 burra bllokojnë sheshin qendror të qytetit të Stavangerit, të veshur si njësi e forcave speciale. Hap pas hapi, historia reale e vjedhjes së ideuar nga David Toska, në ditën që i zë të papërgatitura forcat e policisë…

Titulli origjinalNokas
Vlerësimi TMDb6.3 36 votes