Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
I.D. (1995) HD

I.D. (1995) HD

When you go undercover, remember one thing: who you are.May. 05, 1995 107 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Katër policë infiltrohen në një bandë të huliganëve të futbollit me shpresën për të zbuluar liderët e tyre. Por për një nga katër policët, kufiri mes huliganizmit dhe punës bëhet i paqartë…..

Titulli origjinalI.D.
Vlerësimi IMDb7.4 votes
Vlerësimi TMDb6.8 33 votes