Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
I’m Thinking of Ending Things (2020) HD

I’m Thinking of Ending Things (2020) HD

Aug. 28, 2020 135 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jessie Buckley isYoung Woman
Young Woman
Guy Boyd isJanitor
Janitor
Hadley Robinson isLaurey / Tulsey Town Girl 1
Laurey / Tulsey Town Girl 1
Gus Birney isAunt Eller / Tulsey Town Girl 2
Aunt Eller / Tulsey Town Girl 2
Abby Quinn isTulsey Town Girl 3
Tulsey Town Girl 3
Anthony Grasso isDiner Manager
Diner Manager

Permbledhje

Plot me dyshime, një grua e re udhëton me të dashurin e saj të ri në fermën e veçuar të prindërve të tij. Me të mbërritur, ajo fillon të dyshojë për gjithçka që mendonte se dinte për të dhe veten e saj.

Titulli origjinalI'm Thinking of Ending Things
Vlerësimi TMDb6.6 205 votes