Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Kings of Summer (2013) HD

The Kings of Summer (2013) HD

Why live when you can rule.Jan. 19, 2013 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Gabriel Basso isPatrick Keenan
Patrick Keenan
Nick Offerman isFrank Toy
Frank Toy
Megan Mullally isMrs. Keenan
Mrs. Keenan
Alison Brie isHeather Toy
Heather Toy
Mary Lynn Rajskub isCaptain Davis
Captain Davis

Permbledhje

3 shokë adoleshentë, bëjnë aktin e fundit të pavarësisë dhe vendosin të kalojnë sezonin e verës duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjeve.

Titulli origjinalThe Kings of Summer
Vlerësimi IMDb7.2 65,436 votes
Vlerësimi TMDb7.1 364 votes