Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
FULL HD
Mulan (2020) HD

Mulan (2020) HD

Sep. 04, 2020 115 Min.
Your rating: 0
9.8 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Niki Caro
Director

Aktoret

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Cheng Pei-Pei isThe Matchmaker
The Matchmaker
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang

Permbledhje

Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e re e patrembur maskohet si burrë të mbroj perandorinë e saj nga pushtuesit veriorë…

Titulli origjinalMulan
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb8 476 votes