Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Open Grave (2013) HD

Open Grave (2013) HD

The moment you wake up, the nightmare begins.Aug. 13, 2013 (USA, Hungary)102 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë, ose nëse ai vetë është vrasësi.

Titulli origjinalOpen Grave
Vlerësimi IMDb6.3 22,785 votes
Vlerësimi TMDb5.9 216 votes