Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Parallel Minds (2020) HD

Parallel Minds (2020) HD

Free the Past. Save the Future.Sep. 01, 2020 86 Min.
Your rating: 0
2 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Greg Bryk isThomas Elliott
Thomas Elliott
Neil Napier isConrad Stallman
Conrad Stallman
Michelle Thrush isElise Perrot
Elise Perrot

Permbledhje

Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e Departamentit të Kujtesës zbulon për vrasjen e themelueses së programit. Ajo bashkohet me Tomasin, një detektiv në arrati të së shkuarës së tij, për të zbuluar të fshehtat që mban kjo shpikje futuriste.

Titulli origjinalParallel Minds
Vlerësimi TMDb7.3 3 votes