Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
R.I.P.D. (2013) HD

R.I.P.D. (2013) HD

To protect and serve the livingJul. 18, 2013 (USA)96 Min.PG-13
Your rating: 0
8.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Nik, një polic i cili vritet nga partneri i tij, bashkohet me Departamentin e Policisë së Prehjes në Paqe (R.I.P.D). Një Departament që kthen të “vdekurit” nga Toka ne Ferr. Por partneri i Nik, ka një plan tjetër, të kthejë të burgosurit nga Ferri, në Tokë…

Titulli origjinalR.I.P.D.
Vlerësimi IMDb5.6 96,409 votes
Vlerësimi TMDb5.3 1096 votes