Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Range Runners (2019) HD

Range Runners (2019) HD

Left for Dead. Back for Vengeance.Sep. 08, 2020 111 Min.
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e lënë pa ndihmë për veten e saj, ajo ka vetëm një zgjidhje: të zvarritet drejt jetës së saj e mundur, ose të shkojë përpara dhe të marrë atë që i përket.

Titulli origjinalRange Runners