Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
DVD
Scary Movie 3 (2003) HD

Scary Movie 3 (2003) HD

Great trilogies come in threes.Oct. 24, 2003 (USA, Canada)84 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

David Zucker
Director

Aktoret

Permbledhje

Në serine e tretë të komedise Scary Movie, Cindy ka për të hetuar nje videokasete te cuditshme, dhe  ndihmon presidentin e SHBA per parandalimin e një pushtim alien…

Titulli origjinalScary Movie 3
Vlerësimi IMDb5.5 115,483 votes
Vlerësimi TMDb5.6 668 votes