Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Shock Wave (2017) HD

Shock Wave (2017) HD

Apr. 20, 2017 (USA)119 Min.R
Your rating: 0
1.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur një terrorist i specializuar për eksplozivë merr peng një tunel të nëndheshëm, ai kërcënon se do të vrasë pengjet nëse nuk i plotësohen kërkesat…

Titulli origjinal拆彈專家
Vlerësimi IMDb6.4 708 votes
Vlerësimi TMDb6 9 votes