Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Silent Hill (2006) HD

Silent Hill (2006) HD

We've been expecting you.Apr. 21, 2006 (Canada, France, Japan)125 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Radha Mitchell isRose Da Silva
Rose Da Silva
Sean Bean isChristopher Da Silva
Christopher Da Silva
Laurie Holden isCybil Bennett
Cybil Bennett
Deborah Kara Unger isDahlia Gillespie
Dahlia Gillespie
Kim Coates isOfficer Thomas Gucci
Officer Thomas Gucci
Alice Krige isChristabella
Christabella
Jodelle Ferland isSharon/Alessa
Sharon/Alessa
Ron Gabriel isOld Mechanic
Old Mechanic

Permbledhje

Një grua shkon në kërkim të vajzës së saj në një qytet të shkretë e të çuditshëm të quajtur Kodra e Heshtur…

Titulli origjinalSilent Hill
Vlerësimi IMDb6.6 181,477 votes
Vlerësimi TMDb6.3 847 votes