Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Still Here (2020) HD

Still Here (2020) HD

Aug. 27, 2020 99 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Vlad Feier
Director

Aktoret

Johnny Whitworth isChristian Baker
Christian Baker
Maurice McRae isMichael Watson
Michael Watson
Afton Williamson isTiffany Watson
Tiffany Watson
Larry Pine isJeffrey Hoffman
Jeffrey Hoffman
Jeremy Holm isGreg Spaulding
Greg Spaulding
Danny Johnson isAnthony Evans
Anthony Evans
Jared Kemp isAndre Watson
Andre Watson
Rupert Simonian isSam Perkin
Sam Perkin
Gia Crovatin isPaige Sullivan
Paige Sullivan

Permbledhje

Një gazetar nga Nju Jorku, të cilit i ngarkohet historia e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën dhe e merr çështjen në duart e tij duke u munduar ta gjejë…

Titulli origjinalStill Here
Vlerësimi TMDb6.8 4 votes