Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Tapped Out (2014) HD

Tapped Out (2014) HD

He lost everything... except the will to fightMay. 27, 2014 105 Min.
Your rating: 0
8.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Allan Ungar
Director

Aktoret

Cody Hackman isMichael Shaw
Michael Shaw
Martin Kove isPrincipal Vanhorne
Principal Vanhorne
Nick Bateman isMatt Cockburn
Matt Cockburn
Tom Bolton isLen Riley
Len Riley

Permbledhje

Një adoleshent i pakënaqur, i dërguar për të bërë shërbimin e komunitetit në një shkollë për Karate, hyn në një turne MMA për t’u përballur me njeriun që vrau prindërit e tij.

Titulli origjinalTapped Out
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb5.9 28 votes