Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD KAMER
Tenet (2020)

Tenet (2020)

Time runs out.Aug. 22, 2020 150 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Të armatosur me vetëm një fjalë, Princip, dhe duke luftuar për mbijetesën e të gjithë botës, një protagonist udhëton mes një bote të errët të spiunazhit ndërkombëtat në një mision që do të zbulojë diçka përtej kohës reale…

Titulli origjinalTenet
Vlerësimi IMDb7.9 votes
Vlerësimi TMDb7.5 1156 votes