Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The 2nd (2020) HD

The 2nd (2020) HD

Familja është e para..Sep. 01, 2020
Your rating: 0
7.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Brian Skiba
Director

Aktoret

Jack Griffo isSean Davis
Sean Davis
Lexi Simonsen isErin Walton
Erin Walton
Richard Burgi isDirector Phillips
Director Phillips
Randy Charach isJustice Walton
Justice Walton
William Katt isBob Jeffers
Bob Jeffers

Permbledhje

Kapiteni i skuadrës Delta, Vik Dejvis, përfundon në telashe pasi djali i tij dhe vajza e një gjykatësi të rëndësishëm janë në një ndërtesë plot me terroristë.

Titulli origjinalThe 2nd
Vlerësimi TMDb5.8 4 votes