Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Burnt Orange Heresy (2019) HD

The Burnt Orange Heresy (2019) HD

You can't paint over the truth.Mar. 06, 2020 99 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Claes Bang isJames Figueras
James Figueras
Elizabeth Debicki isBerenice Hollis
Berenice Hollis
Donald Sutherland isJerome Debney
Jerome Debney
Mick Jagger isJoseph Cassidy
Joseph Cassidy
Rosalind Halstead isEvelina Macri
Evelina Macri

Permbledhje

Një kritik arti i etur famë verbohet nga ambicia e tij dhe ndërmmer një plan të mbushur me gënjeshtra, pa arritur të kuptojë që një nga të mashtruarit është edhe ai vetë.

Titulli origjinalThe Burnt Orange Heresy
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb5.9 14 votes