Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Fifth Commandment (2008) HD

The Fifth Commandment (2008) HD

Aug. 21, 2008 87 Min.
Your rating: 7
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Rick Yune isChance Templeton
Chance Templeton
Bokeem Woodbine isMiles Templeton
Miles Templeton
Booboo Stewart isYoung Chance
Young Chance

Permbledhje

Në Bankok, një vrasës cili refuzon një punë e cila i cënon familjarët, e gjen veten në shënjestrën e anëtarëve të elitës së profesionit të tij…

Titulli origjinalThe Fifth Commandment
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5.2 18 votes