Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Hidden Face (2011) HD

The Hidden Face (2011) HD

There are doors that should never be opened.Sep. 16, 2011 (USA)92 Min.
Your rating: 2
8.4 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një dirigjent i orkestrës spanjolle dëshiron të kuptojë zhdukjen e mistershme të dashurës së tij.

Titulli origjinalLa cara oculta
Vlerësimi IMDb7.4 21.853 votes
Vlerësimi TMDb7.3 182 votes