Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Mountain II (2016) HD

The Mountain II (2016) HD

The Mountain IINov. 04, 2016 135 Min.
Your rating: 0
8.8 26 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

AMali 2 tregon historinë e një grupi forcash speciale klandestinë te quajtur “Prurësi i Stuhisë’. Bekiri dhe Oguzi, shokë të ngushtë, janë rregjistruar në trajnimin e famshëm të forcave speciale turke. Misioni i tyre fillon pas gjashtë vjetësh dhe është një mision shpëtimi në zonën më të rrezikshme në Irak…

Titulli origjinalDağ II
Vlerësimi IMDb9.5 votes
Vlerësimi TMDb8.8 26 votes