Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Old Man & the Gun (2018) HD

The Old Man & the Gun (2018) HD

This story is mostly true.Sep. 27, 2018 94 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Bazuar ne një histori të vërtetë, për jetën e Forrest Tucker, i cili pas 16 arratisjesh nga burgu takon një grua që mund t’ia ndryshojë jetën përgjithmonë. Por a mundet dashuria të triumfojë mes tundimit të tij që ai t’i rikthehet botës së krimit?..

Titulli origjinalThe Old Man & the Gun
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb6.4 76 votes