Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Owners (2020) HD

The Owners (2020) HD

Sep. 04, 2020 92 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Julius Berg
Director

Aktoret

Permbledhje

Një grup të rinjsh shkojnë të vjedhin një shtëpi por nuk dinë rrezikun e madh që i pret nga pronarët e shtëpisë…

Titulli origjinalThe Owners
Vlerësimi IMDb4.6 votes
Vlerësimi TMDb6 42 votes