Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
X: Night of Vengeance (2011) HD

X: Night of Vengeance (2011) HD

A jaded call-girl. A fledgling hooker. The night from hell.Dec. 31, 2010 (Australia)90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

X, është vetëm për të rriturit, një thriller për dashurinë, fatin dhe arratisjen nga profesioni i vjetër i përjetuar nga dy gra, një natë që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Fati i bën që ato të dyja të takohen në një punë që shkon tmerrësisht keq dhe futen në një situatë të pakontrollueshme.

Titulli origjinalX
Vlerësimi IMDb5.6 6,093 votes
Vlerësimi TMDb5.4 37 votes