Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) HD

The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) HD

His sword made him a hero... his courage made him a legend.Sep. 06, 2003 111 Min.
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michiyo Ookusu isTante O-Ume
Tante O-Ume
Daigorō Tachibana isGeisha O-Sei
Geisha O-Sei
Yûko Daike isGeisha O-Kinu
Geisha O-Kinu
Yui Natsukawa isHattoris Frau
Hattoris Frau
Akira Emoto isKneipenbesitzer
Kneipenbesitzer

Permbledhje

Një shpatar i verbër mbërrin në një qytet të kontrolluar nga banda. Aty ai takon dy vajza të cilat kanë të njëjtat qëllime si ai…

Titulli origjinal座頭市
Vlerësimi IMDb7.6 votes
Vlerësimi TMDb7.3 337 votes