Anime War

Anime War

Aug. 30, 2019
Your rating: 0
8.6 8 votes

Krijues

Creator

Cast

Video trailer

Images

Synopsis

Ky është një miniserial i realizuar nga fansa të Dragon Ball dhe One Punch Man. Saitamës i kërkohet nga këshilli i Heronjve që të mposhtë Gokun në një dyluftim. Pas një betejë të fortë dhe ndërhyrjes së shokëve të tyre, gjithçka ndërpritet nga një vizitor i panjohur. Ai prezantohet si Goku i Zi me një formë të re Super Sajani. Tani, Goku dhe Saitama janë të detyruar të bashkëpunojnë për të mposhtuar armikun e ri, dhe jo vetëm atë!

Original titleAnime War
Firt air dateAug. 30, 2019
Last air dateAug. 30, 2019
Seasons1
Episodes1
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Aug. 30, 2019

FILMA TE NGJASHEM