Power

Power

Jun. 07, 2014
Your rating: 10
8.8 58 votes

Krijues

Cast

Shane Johnson isCooper Saxe
Cooper Saxe
Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Lela Loren isAngela Valdes
Angela Valdes
Naturi Naughton isTasha St. Patrick
Tasha St. Patrick
50 Cent isKanan
Kanan

Video trailer

Images

Synopsis

Një njeri i cili është rritur në hije, e gjen veten në udhëkryq. Ai mund të bëhet kreu i një karteli të suksesshëm droge, ose të bëhet një biznesmen i suksesshëm dhe i ligjshëm…

Original titlePower
Firt air dateJun. 07, 2014
Last air dateSep. 09, 2018
Seasons6
Episodes49
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jun. 07, 2014
2Sezoni 2 Jun. 06, 2015
3Sezoni 3 Jul. 17, 2016
4Sezoni 4 Jun. 25, 2017
5Sezoni 5 Jul. 01, 2018
6Sezoni 6 Aug. 25, 2019

FILMA TE NGJASHEM