Ragnarok

Ragnarok

Jan. 31, 2020
Your rating: 10
7.7 35 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Një qytet i vogël norvegjez që përjeton dimra të ngrohtë dhe përplasje të dhunshme duket se është drejtuar për në një Ragnarök tjetër – përveç nëse dikush ndërhyn në kohë.

Original titleRagnarok
Firt air dateJan. 31, 2020
Last air dateJan. 31, 2020
Seasons1
Episodes6
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jan. 31, 2020

FILMA TE NGJASHEM